Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubartowie Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubartowie

Letni piknik rodzinny 2019

Utworzono dnia 05.07.2019
Czcionka:

4 lipca 2019 r. na placu przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Lubartowie odbył się Piknik Rodzinny dla rodziców i opiekunów uczestników ŚDS z powiatu lubartowskiego.

Organizatorem wydarzenia był Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubartowie przy wsparciu Stowarzyszenia Przyjaciół Niepełnosprawnych LIBRA. Głównym celem imprezy było podniesienie aktywności społecznej osób niepełnosprawnych oraz integracja ich rodzin.

Piknik rozpoczął się przywitaniem gości przez Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubartowie Panią Annę Kuszner. Następnie głos zabrała Pani Ewa Zybała - Starosta Powiatu Lubartowskiego oraz Pan Radosław Guz - Członek Zarządu Powiatu Lubartowskiego. W pikniku udział wzięli także Pan Lucjan Mileszczyk - Wicestarosta Powiatu Lubartowskiego, Pan Jerzy Piekarczyk - Kierownik Wydziału Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Lubartowie, Pani Jagoda Romańska - zastępca dyrektora PCPR w Lubartowie, o. Dariusz Miastowski - gwardian Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie oraz Pan Janusz Pożak - radny Rady Powiatu w Lubartowie.

W programie pikniku znalazł się występ artystyczny w formie pokazu muzyczno - rytmicznego w wykonaniu grupy "RYTM", w skład której wchodzą uczestnicy zajęć rytmiczno – muzycznych, które są prowadzone w ŚDS w Lubartowie. Kolejnym punktem programu był nietypowy pokaz mody. Uczestnicy ŚDS zaprezentowali wyjątkowe stylizacje damskie i męskie z recyklingu czyli stworzone z surowców wtórnych. Była to prawdziwa rewia mody ekologicznej!

Dodatkową atrakcją były zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami, fotobudka, karaoke, wystawa prac plastycznych uczestników pikniku, kawiarenka oraz pyszny poczęstunek. Można było spróbować m.in.: kiełbasek z grilla, bigosu, smalcu z ogórkami, owoców, słodkości, lodów i orzeźwiających napojów. Wszystkiemu towarzyszyła piękna słoneczna pogoda, pozytywna atmosfera i wyśmienite humory.

 

Organizację pikniku wsparli sponsorzy:

 

Firma Handlowo – Usługowa DARIO

Piekarnia Ewa Bigoraj

Best – Hurtownia lodów i mrożonek

Henryk Szwaj – Handel hurtowy i detaliczny

Stella Pack S.A.

Jato S.C.

Krzysztof Sawicki P.H.U Sanit

Fotobudka Ewa i Krzysztof Demucha

 

Dziękujemy bardzo wszystkim sponsorom za wsparcie, rodzicom za słodki poczęstunek i pyszne ciasta, gościom za obecność, uczestnikom za pomoc przy przygotowaniach, pracownikom i terapeutom za wkład w organizację tegorocznego pikniku, a wszystkim za dobrą zabawę i miłą atmosferę.

 

Piknik rodzinny 04.07.2019.

Utworzono dnia 05.07.2019, 23:19

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Luty 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Imieniny