Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Kobiet 08.03.2023.

Utworzono dnia 10.03.2023
8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet to święto z długą tradycją i data, o której pamiętają wszyscy. Na stałe wpisał się także do naszego kalendarza. Z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszym domu pojawiły się wiosenne kwiaty, życzenia i drobne upominki dla wszystkich Kobiet. A na koniec pyszny poczęstunek w kawiarence i wspólne zdjęcie.
Głównym punktem dnia był niewątpliwie występ artystyczny naszej grupy RYTM. Program obejmował solowy występ wokalny, układy taneczne ludowe - indywidualne i w parach oraz rytmizację na instrumentach. Repertuar muzyczny był także ciekawy: pogodne i melodyjne utwory ludowe i biesiadne, muzyka popularna z lat 60-tych i współczesnych oraz rytmy walca niemieckiego.
Tegoroczny Dzień Kobiet spędziliśmy jak zawsze wyjątkowo i radośnie.
Wszystkim kobietom raz jeszcze życzymy przede wszystkim zdrowia i radości oraz siły, spokoju i życzliwości dookoła.
Fotorelacja z wydarzenia - w galerii.

Dzień Kobiet 08.03.2023.

Utworzono dnia 10.03.2023, 15:07

[ Grafika. 37 fotografii kolorowych przedstawiających przebieg uroczystość z okazji Dnia Kobiet w ŚDS w Lubartowie. Obrazy zawierają: osoby, kwiaty, zielone gałązki, bazie, dekoracje wiosenne, owoce, ciasto, akcesoria potrzebne do realizacji występu: instrumenty muzyczne, chusty kolorowe.]

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny