Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kolejny sportowy dzień z KS Workout.

Utworzono dnia 16.12.2022
I kolejna duża dawka pozytywnych emocji. Tym razem w klubie KS Workout przy ul. Słowackiego 43 w Lubartowie.
Wzięliśmy udział w treningu sportowym, który specjalnie dla nas przygotował trener prowadzący i zawodnik KS Workout - pan Marcin Urban "Dziadek".
Na początek rozgrzewka, po niej ćwiczenia rozwijające ogólne sprawności ruchowe, ćwiczenia koordynacji całego ciała i stymulujące motorykę dużą, ćwiczenia ruchowe i zręcznościowe z wykorzystaniem piłki oraz trening z elementami samoobrony.
A na koniec zasłużony odpoczynek oraz dawka energii w postaci pysznych drożdżówek i pączków oraz zdrowej wody dzięki uprzejmości firmy Auto – Service Jublewscy, która wspiera Klub Sportowy Workout oraz jego zawodników. Dziękujemy Wam bardzo za wzmacniający poczęstunek po wysiłku fizycznym.
Po raz kolejny dziękujemy bardzo także panu Marcinowi za ciekawy trening, poświęcony czas i wielkie chęci pracy z nami, bardzo dobrą współpracę i pozytywną energię.
Czekamy z niecierpliwością i mamy nadzieję na kolejne treningi w Nowym Roku.
A trenerom i zawodnikom KS Workout życzymy dużo zdrowia, spokoju i radości na zbliżające się święta i Rok 2023.
 
#KlubSportowyWorkout
#AutoServiceJublewscy
#wzdrowymcielezdrowyduch #sporttozdrowie #dbamozdrowie #treningisportowe #aktywnośćruchowa #kondycjafizyczna #jestemaktywny #trenujębolubię #przyjemnezpożytecznym
 
Fotorelacja ze spotkania – w galerii.

Sportowy dzień z KS Workout. 15.12.2022.

Utworzono dnia 16.12.2022, 22:48

[ Grafika. 76 fotografii kolorowych przedstawiających przebieg treningu sportowego w KS Workout - zajęć z zakresu aktywizacji ruchowej. Obrazy zawierają: osoby, sprzęt potrzebny do realizacji zajęć sportowych i ćwiczeń ruchowych.] 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny