Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Spotkanie opłatkowe 2022

Utworzono dnia 22.12.2022

Przedświąteczne spotkania to czas wspólnego dzielenia się radością i składania najlepszych życzeń. To również czas nadziei, spokoju i oczekiwania na coś ważnego i bliskiego sercu.

21 grudnia 2022 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Lubartowie odbyło się spotkanie opłatkowe uczestników i pracowników placówki.

Po odczytaniu fragmentu Ewangelii według Św. Łukasza przez brata Rafała z Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie oraz wspólnej wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie wzajemnie życzenia. Pani Anna Kuszner - Dyrektor ŚDS w Lubartowie oraz pan Jerzy Piekarczyk - Kierownik Wydziału Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Lubartowie złożyli wszystkim najlepsze życzenia świąteczne. Potem na stole pojawiły się wigilijne potrawy przygotowane w ramach treningu kulinarnego przez uczestników placówki. Spotkanie nabrało także wyjątkowego charakteru dzięki krótkiej uroczystości świątecznej, śpiewie kolęd, życzeniom i dekoracjom bożonarodzeniowym. Wspólna wigilia to dla nas zawsze ważny moment w ciągu roku.

Bo święta najpiękniejsze są właśnie wtedy kiedy możemy je dzielić z najbliższymi oraz spędzić ten czas na wyciszeniu i pozwolić dojść do głosu myślom, refleksjom, które w innych sytuacjach nie mają szans wybrzmieć.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej Wigilii i przyczynili się do przygotowania Naszego spotkania.

Fotorelacja ze spotkania - w galerii.

Wigilia 21.12.2022.

Utworzono dnia 22.12.2022, 15:12

[ Grafika. 32 fotografie kolorowe przedstawiające przebieg spotkania opłatkowego w świetlicy ŚDS w Lubartowie. Obrazy zawierają: osoby, potrawy wigilijne, stół, opłatek, choinka, stroiki, inne ozdoby i dekoracje świąteczne.]

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny