Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wypoczynek letni 2025.

Utworzono dnia 11.09.2025

W terminie 02 – 05.09 2025. odbył się wyjazd grupowy uczestników, rodziców i opiekunów w ramach wypoczynku letniego.

W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć dużo ciekawych i różnorodnych miejsc .. będzie co wspominać!

W Niedzicy zwiedziliśmy Zamek Dunajec, wozownię z zabytkowymi pojazdami konnymi z różnych krajów, spacerowaliśmy promenadą przy tamie, a na koniec odbył się rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim.

W Zakopanem wjechaliśmy na Gubałówkę, spacerowaliśmy po Krupówkach, zjedliśmy pyszny obiad w karczmie góralskiej w Poroninie, a na koniec zwiedziliśmy Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce.

W Szczawnicy byliśmy z wizytą w Pijalni Wód Leczniczych przy Placu Dietla otoczonym historycznymi budynkami ze słynną fontanną i pomnikiem. Zwiedzanie zakończyliśmy spacerem promenadą nad Grajcarkiem wzdłuż  rzeki Dunajec.

Poza tym dużo spacerów, przejażdżka traktorem z przyczepą, ognisko i koncert kapeli góralskiej „Dziewięćsił” w Kacwinie oraz inne atrakcje turystyczne i piękne widoki przyrody Pienin i Tatr.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i pozytywną atmosferę w trakcie wyjazdu.

CamiloTravel - dziękujemy za organizację oraz bezpieczną i komfortową podróż.

Fotorelacja z wycieczki – w galerii.

GALERIE:

Wypoczynek letni 2025 -Szczawnica.

Wypoczynek letni 2025 -Szczawnica.

Wypoczynek letni 2025 - Zakopane.

Wypoczynek letni 2025 - Zakopane.

Wypoczynek letni 2025 - Zamek Dunajec w Niedzicy.

Wypoczynek letni 2025 - Zamek Dunajec w Niedzicy.

Wypoczynek letni 2025 - Kacwin.

Wypoczynek letni 2025 - Kacwin.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Listopad 2025 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny