Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Spotkanie wielkanocne 2023.

Utworzono dnia 05.04.2023

Tradycyjnie w tygodniu poprzedzającym Wielkanoc uczestnicy i personel Środowiskowego Domu Samopomocy w Lubartowie oraz zaproszeni goście i przyjaciele domu spotkali się przy wspólnym stole, aby pełniej przygotować się do nadchodzących świąt, skupić się na najważniejszym przesłaniu i na wspólnym świętowaniu.

W trakcie świątecznego wystąpienia uczestników ŚDS w Lubartowie wysłuchaliśmy wierszy, których tematyka upamiętnia zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa oraz przypomina znaczenie symboli wielkanocnych.

Brat Rafał  z Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Lubartowie spędził z nami ten szczególny czas. Podkreślił ważną rolę Wielkiej Nocy w tradycji chrześcijańskiej i życiu każdego z nas, gdy wypełnia się najważniejsza tajemnica naszej wiary. Poświęcił także  pokarmy, które symbolizują dostatek życia. Potrawy zostały przygotowane w ramach wielkanocnego treningu kulinarnego przez uczestników placówki.

Następnie pani Anna Kuszner - Dyrektor ŚDS w Lubartowie, pan Jerzy Piekarczyk - Kierownik Wydziału Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Lubartowie, pani Magdalena Monist – Czerwińska – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubartowie, pani Agnieszka Bocheńska – pracownik PCPR w Lubartowie oraz pan Marcin Urban – trener i zawodnik Klubu Sportowego Workout w Lubartowie złożyli wszystkim najlepsze życzenia świąteczne. 

Tegoroczne spotkanie wielkanocne przebiegło w pogodnej i rodzinnej atmosferze. Takie wspólne spotkania z bliskimi osobami to dla nas zawsze ważny i bardzo miły moment w ciągu roku. Bo święta najpiękniejsze są właśnie wtedy kiedy możemy je przeżywać w gronie najbliższych i życzliwych nam osób.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznym spotkaniu wielkanocnym i przyczynili się do jego przygotowania.

Fotorelacja  ze spotkania - w galerii.

Spotkanie wielkanocne 04.04.2023.

Utworzono dnia 04.04.2023, 15:31

[ Galeria. 15 fotografii kolorowych przedstawiających przebieg spotkania wielkanocnego w świetlicy ŚDS w Lubartowie. Obrazy zawierają: osoby, stół, ozdoby i dekoracje  wielkanocne, potrawy świąteczne.]

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny